SALONKY

Objekt hotelu Union působí komorním dojmem. Je tu však pamatováno i na poněkud rozsáhlejší setkání společenského nebo odborného rázu. Víceúčelový velký sál může být upraven podle charakteru akce, případně může být vybaven i prezentační technickou.
Velký banketní sál je zařízen pro příležitostná pracovní setkání hostů a obchodní jednání s klienty v nerušeném prostředí s dokonalým servisem. Na přání může být tato místnost upravena podle charakteru setkání.

Přímo v hotelovém areálu je k dispozici parkoviště s dostatečnou kapacitou parkovacích míst, jak pro ubytované hosty, tak pro ostatní návštěvníky hotelu. Odstavené vozy jsou nepřetržitě elektronicky zabezpečeny. Není tedy třeba vyhledávat místo k zaparkování v okolí.
Reprezentativní salonky pro firemní akce, školení, prezentace firem, rodinné oslavy, narozeninové party, svatby. Možnost využít cateringu restaurace či vlastního občerstvení, k dispozici bar se zázemím.

Nejen pro svatební hostiny, soukromé oslavy, ale i pro obchodní jednání je zde pro Vás připravený velký banketní sál s kapacitou 60 míst. Ke školení a prezentacím můžete využít celkem 3 salonky s kapacitou 60, 40 a 20 míst.

Snídaně v Banketním Salonku