UBYTOVÁNÍ

Hotel Union Louny Vám poskytne příjemné ubytování. V rámci ubytovací kapacity hotel disponuje 26 pokoji ve čtyřech cenových kategoriích , luxusní apartmá, nadstandardní pokoje, standardní pokoje a levnější economy pokoje, všechny s pokoje s příslušenstvím. Apartmá jsou navíc vybaveny trezorem a připojením na internet. V naší stylové restauraci jsou pro Vás připravovány speciality české a mezinárodní kuchyně na nejvyšší úrovni, také Vám nabízíme možnost snídaní, obědů a večeří.

Romantické místo, kde je hotel umístěn, evokuje pocity spojené s historií města, s pobytem zajímavých osobností v Lounech, s kladnou energií prostupující starobylé objekty. Právě tady, v historické části královského města se příjemně usíná.

Pohodlí, operativní řešení požadavků hosta a nadstandardní kvalita jsou základními prvky poskytovaných služeb hotelu Union. Proto už samotnou objednávku ubytování včetně specifikace požadovaných služeb můžete řešit prostřednictvím on-line rezervace přímo ze své kanceláře nebo ze svého domova.

Po domluvě je možné u pravidelných hostů a skupinových pobytů připravit slevu na poskytované služby.Pro více informací volejte 777 103 462 – Mgr. Miroslav Kučera.

 

Ceny jsou uvedeny včetně snídaní, WIFI internetu a DPH. Při dlouhodobém a skupinovém ubytování poskytujeme individuální slevy po vzájemné dohodě.

Standardní pokoj*** 1.patro:
1 osoba …………………………………………… 830,- Kč
2 osoby …………………………………………… 1190,- Kč
3 osoby …………………………………………… 1650,- Kč
4 osoby …………………………………………… 2000,- Kč
Nadstandardní pokoj:
cena ………………………………………………. 1290,- Kč
Apartmá:
cena ………………………………………………. 1550,- Kč
VIP apartmá:
1 osoba ………………………………………………. 1550,- Kč
2 osoby ………………………………………………. 1990,- Kč
3 osoby ………………………………………………. 2490,- Kč

Pro dlouhodobé ubytování či skupinové ubytování poskytujeme individuální slevy tel.: +420 777 103 499